Ako zlepšiť pracovné prostredie – vytvorte zelený office

zelená kancelária

Ako pritiahnuť ľudí opäť do kancelárií? Odpoveďou je zelená kancelária, kde budú radi pracovať. Okrem priateľských vzťahov medzi kolegami a zmysluplnej pracovnej náplne mnohým ľuďom záleží aj na prostredí, v ktorom pracujú. Či už prenajímate coworkingové priestory, alebo vlastníte firmu, doprajte ľuďom dobrý pocit z pekného prostredia. Ako vplývajú rastliny na pracovné prostredie?

Rastliny zvyšujú produktivitu zamestnancov

Podľa štúdie z roku 2014 rastliny zvyšujú produktivitu zamestnancov o 15 %. Človek v kancelárií skrášlenej rastlinami podá lepší výkon ako človek v jednotvárnej kancelárií. Zelená kancelária je teda dobrou voľbou.

Rastliny efektne oddeľujú priestor

Open space kancelárie môžu byť plné hluku a častokrát sa zamestnanci v nich sťažujú na nedostatok súkromia. Nielen skrine, paravány ale aj rastliny sú dobrou voľbou na oddelenie priestoru.

Rastliny môžu vplývať na kreativitu zamestnancov

Rastliny skrášľujú priestor a robia ho iným, čo vplýva na kreativitu. Kreatívnejší človek má mnoho nových nápadov a rieši problémy úspešnejšie ako človek neinšpirovaný a znudený jednotvárnym priestorom.

Kancelária s rastlinami pôsobí útulnejšie a zároveň reprezentatívnejšie

Mnoho ľudí má tendenciu zútulniť si svoje pracovné miesto, aby sa im príjemne pracovalo. Pomôžte im a prenajmite do svojej kancelárie rastliny.

Prenajmite si rastliny do kancelárie a vytvorte si zelený office. Prečítajte si ako funguje prenájom rastlín s celoročnou údržbou.

Informujte sa na zuzana@balkonovazahrada.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *